Loading...

بررسی اجمالی محصول

کنزو ورد خرید آنلاین KENZO Kenzo World - کنزو ورد از عطر هایی با سبک بویی معتدل می باشد که اولین بار در سال 2016 به بازار عرضه شده است. عطار آن فرانسیس کرکجان می باشد و در دسته عطر های گلی چوبی مُشکی قرار می گیرد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #گلی_چوبی_مُشکی
طبع #معتدل
سال تولید #2016
عطار #فرانسیس_کرکجان
اسانس #میوه‌های_قرمز #گل_صدتومانی #گل‌های_معطر #یاس #آمبروکسان


هومبرتو لئون و کارول لیم (مدیران هنری کمپانی کنزو) درباره طراحی ظاهری این عطر می‌گویند: «چشم سراسربین، نشان اصلی این کالکشن است و به نیروی جادویی چشم سوم و محافظت معنوی و روحانی از جهان ماورایی اشاره دارد». «کنزو ورد» اولین عطری است که پس از شروع به کار این مدیران هنری جدید طراحی می‌شود.

آمیزه شگفت‌انگیز «کنزو ورد» هم توسط عطرساز چیره‌دست و ماهر و مشهور، یعنی فرانسیس کورکجان، خلقشده است. نت‌های اولیه این عطر شما را در فضایی آکنده از رایحه‌های گل‌فام فرومی‌برند و طعمی شیرین می‌آفرینند. این عطر شفاف و زلال که ردی ماندگار و جذاب دارد، همچون شهدی سرمستی‌آور و دیوانه‌کننده مشام شما را پُر می‌کند و روح شما را از انرژی‌ای جادویی سرشار می‌سازد.

مهم‌ترین رایحه استفاده‌شده در «کنزو ورد» آمبروکسان است که کیفیت دلربا و فریبنده‌ای به رایحه‌های گل‌فام می‌بخشد. تکنیک آمیخته‌سازی آمبروکسان با رایحه‌های گل‌فام در این عطر به تکنیک محوکاری یا «اسفوماتو» در نقاشی‌های مشهور لئوناردو داوینچی شباهت دارد. درواقع در «کنزو ورد» با آمیزه‌ای مه‌آلود رویارو هستیم که مرزهای متمایز رایحه‌ها را محو می‌کند و ما را درون فضایی مه‌آلود، اسراآمیز و خیال‌انگیز فرومی‌برد.

نوع
زنانه
گروه بویایی
گلی چوبی مُشکی
طبع
معتدل
سال تولید
2016
عطار
فرانسیس کرکجان
اسانس
میوه‌های قرمز - گل صدتومانی - گل‌های معطر - یاس - آمبروکسان
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید