Loading...

پلیس تو بی د کوئین زنانه

To Be The Queen for women
برند : پلیس دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

پلیس تو بی د کوئین زنانه خرید آنلاین POLICE To Be The Queen for women - پلیس تو بی د کوئین زنانه از عطر هایی با سبک بویی خنک می باشد که اولین بار در سال 2013 به بازار عرضه شده است. و در دسته عطر های گلی میوه ای قرار می گیرد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #گلی_میوه_ای
طبع #خنک
سال تولید #2013
اسانس #نارنگی_ماندارین #پرتقال #برگ_درخت_نارنج #دانه‌های_قرمز #آناناس #بنفشه #یاس #هلو #وانیل #مشک #سدر #نعناع_هندی


مجموعه تو بی از خانه مُد پلیس امسال با دو عطر جدید گسترش می‌یابد: تو بی د کینگ و تو بی د کوئین که در بطری‌های دردار کوچک جمجمه‌شکل به رنگ مشکی و سفید و با تاج طلایی‌رنگ موجود است. بطری‌های تاجدار به شکلی نمادین نشانگر آرزوی قدرت هستند که مشخصه جامعه امروز است – با طراحی و جزییات بیش از حد منحصر به فرد.
نسخه‌ی زنانه تو بی د کوئین دوزی از راز و اغواگری را انتقال داده و توازنی کامل بین رضایت و شهوانیت برقرار می‌کند. هیجان و حالت انفجاری با آمیزه‌ای از پرتقال، نارنگی و پتی‌گرین با حضور توت قرمز توصیف می‌شود، در حالی که زنانگی و شهوانیت از زبان شکوفه یاس و بنفشه با همراهی شیرینی آبدار هلو و آناناس دوباره نقل می‌شود. نُت‌های پایه این ترکیب با کوردهای مشک، سدر، نعناع هندی و وانیل به ما عمق داده و گرممان می‌کنند. این عطر را می‌توان در بطری‌های تاجداربه شکل ادوتویلت 40، 75 و 125 میل یافت. تو بی د کوئین در سال 2013 روانه بازار شد.

نوع
زنانه
گروه بویایی
گلی میوه ای
طبع
خنک
سال تولید
2013
اسانس
نارنگی ماندارین - پرتقال - برگ درخت نارنج - دانه‌های قرمز - آناناس - بنفشه - یاس - هلو - وانیل - مشک - سدر - نعناع هندی
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید