Loading...

پاکورابان پور ایکس اس

Pure XS
برند : پاکو رابان دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

پاکورابان پور ایکس اس خرید آنلاین paco rabanne Pure XS - پاکورابان پور ایکس اس محصول سال 2017 سبک بویی این عطر گرم و عطار آن کرولاین دامار، آن فلیپو می باشد . با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #مردانه
طبع #گرم
سال تولید #2017
عطار #کرولاین_دامار #آن_فلیپو
اسانس #ترکیبات_سبز #زنجبیل #آویشن #وانیل #دارچین #چرم #صمغ_درختچه_مر #سدر #قند


عطر جدید پیور ایکس در آگهی های تبلیغاتی خود بر شباهت کلمات اضافه و جنسیتی تاکید دارد ، که این مورد را در نسخه اصلی پاکورابان ایکس اس سال 1993 هم دیده شده است .
در سال 2017 پیور ایکس اس بازگشت جنسیتی خود را با گرایش بیشتر در ژن ها اعلام کرد .
این ترکیب از رایحه های تازه ادویه ای و صمغ گرم گیاهی و چوب بدست آمده است ؛ دو عطرساز ای اف اف این عطر آنه فلیپو و کارولین داماد هستند که هدفشان انتقال احساس لرزش پوست با میل و شور و اشتیاق است . این ایده از یک ارزش ذهنی است که سبب راهنمایی عطرسازان برای رسیدن به ترکیبی از دو حس تضاد و تناسب با هم شد. درگیری یک بدن با بدن دیگر بین افراط و تفریط است .
پیور ایکس اس جنبشی مغناطیسی از رایحه های تازه شرقی با جدال دائمی داخل و خارج ، سرد و گرم ، ملایم و شدید است ؛ گنجاندن دو حس بر یک لبه است ، محو کردن در برابر جذب کردن در انعکاس یک دیگر است .
اولین جسارت مضاعف در انفجار طراوت و تازگی است ؛ در امتداد این مقدمه احساسی برخاسته از خشونت که با طعم سوزش و خارش ناشی از مصرف زیاد زنجبیل یخ زده است ، یک آبدار خوشمزه از نیشی که تحریک کننده و تقویت کننده غرایز است .
بار دوم احساسی خامه ای از شیره های گیاهی و آویشن که رایحه ای فوق مردانه را میسازد .
دومین جسارت مضاعف : لذتی آتشین و شهوانی از دارچین با لمسی از خوشمزگی است که دهان را آب می اندازد . لذتی تند چون موجی عمیق از قدرت وانیل اصل با چرم ،مشروب و مشک است که به سمت شما هجوم می آورد .
یک حیوانی شیرین...
سرانجام زمان آن فرا رسیده که گرمای تپنده صمغ درختچه مر با شکر گرد هم آیند تا احساسی دو آتشه بر روی پوست پدید می آورد تا  با ورودش حالت ها را تغییر دهد و به سرعت اشتیاقی خاص را بار دیگر رها کند .
طراح ظاهر این عطر فرانسیسکو هنریک این اثر را چون عکسی که عکاس مد ناتانیل گلد برگ به کارگردانی یوهان رنک گرفته طراحی نموده است . بطری شکیل و درخشان که از طراحی مجموعه بهره گرفته تا رنگهایی از جنس حزن و اندوه چون سیاه و تیره را در آن به دید گذارد .

نوع
مردانه
طبع
گرم
سال تولید
2017
عطار
کرولاین دامار - آن فلیپو
اسانس
ترکیبات سبز - زنجبیل - آویشن - وانیل - دارچین - چرم - صمغ درختچه مر - سدر - قند
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید