Loading...

بررسی اجمالی محصول

ون کلیف اند آرپلس فیره خرید آنلاین Van Cleef & Arpels Feerie - ون کلیف اند آرپلس فیره نخستین بار در سال 2008 روانه بازار شد به عنوان عطری زنانهمعرفی شده است . از ویژگی های این عطر رایحه معتدل آن می باشد و در دسته عطر های گلی میوه ای قرار می گیرد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #گلی_میوه_ای
طبع #معتدل
سال تولید #2008
عطار #آنتوان_میزندی
اسانس #انگور_فرنگی_سیاه #بنفشه #نارنگی_ماندارین #دانه‌های_قرمز #رز #یاس #زنبق #خس_خس


ون کلیف اند آرپلس در سال ۲۰۰۸ عطر جدیدی را وارد بازار کردند و راه را برای ورود «عطرسازی هایوت» هموار کردند. آنها محصولی مجلل با نام فیره را خلق کردند که با المان افسانه‌ای یک عطر جادویی مزین شده است که به‌‌‌برازندگی در رأس عطرهای عرضه‌شده قرار گرفته است. 

این عطر افسانه‌ای با حس زنانهٔ رایحه‌ها و شیشه‌های عطر این عطرساز شما را مجذوب خود می کند. فیره با رایحه‌هایی که در تاریکی شب در دنیای جادویی آسمان پرستاره، داستان‌های افسانه‌ای، پروانه ها و رویاها به مشام می‌رسد، اغواکننده است. 

نُت‌های اصلی این عطر جادویی رایحه‌هایی از بنفشه همراه با نُت هایی سبز دارند که نشاط‌‌آور و تحریک‌برانگیزند. نُت‌های سبز تازه و دلپذیر با آمیزه‌ای از نُت‌های گلی، نارنگی ایتالیایی و آکورد میوه‌ای انگور فرنگی سیاه توأم شده‌اند. 

در ترکیب اصلی شامل بوی رُز بلغاری، با رایحه‌ای جزئی از گل یاس مصری دیده می شود. نُت‌های پایه آکوردهایی از زنبق فلورانس، توأم با آکوردهای چوبی بی‌نظیر و هایتی وتیور است.

نوع
زنانه
گروه بویایی
گلی میوه ای
طبع
معتدل
سال تولید
2008
عطار
آنتوان میزندی
اسانس
انگور فرنگی سیاه - بنفشه - نارنگی ماندارین - دانه‌های قرمز - رز - یاس - زنبق - خس خس
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید