Loading...

بررسی اجمالی محصول

لووه آورا خرید آنلاین LOEWE Aura Loewe - لووه آورا در سال 2013 توسط لووه به بازار عرضه شد و رایحه آن گرم می باشد . و در دسته عطر های شرقی گلی قرار می گیرد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #شرقی_گلی
طبع #گرم
سال تولید #2013
اسانس #ترنج #انگور_فرنگی_سرخ #فلفل_صورتی #برگ_بنفشه #رز #زنبق #یاس #نرگس #تمشک #چوب_صندل_سفید #سدر #چرم


«لووه آورا» از عطرهایی است که سریعا توجه شما را به خودش جلب می‌کند، چراکه به‌طرزی ناب عناصر زنانگی، جذابیت و اغواگری را در هم می‌آمیزد و جلوه‌ای شگفت‌انگیز به زنان صاحب این عطر می‌بخشد. این عطر که جاذبه و کاریزمای هوس‌انگیزی به زنان می‌دهد، میان رایحه‌ای اسرارآمیز و الهام‌بخش در نوسان است. «لووه آورا» از بهترین عطرها برای زنانی است که می‌خواهند جاذبه‌های زنانگی خودشان را با این عطر جادویی به اوج برسانند.

ساختار آمیزه‌ای این عطر به شما حالتی استثنایی می‌بخشد، اما چگونه؟ این عطر که از دستاوردهای هیجان‌انگیز کمپانی لووه است، در نت‌های اولیه با رایحه‌های فلفل صورتی، ترنج، انگور فرنگی سرخ و بنفشه شکل می‌گیرد تا شما را به تجربه‌ای استثنایی از یک عطر پیچیده دعوت کند. در نت‌های میانی هم آمیزه‌ای گل‌فام از رایحه‌های رز، زنبق، نرگس و یاس قرار می‌گیرند. رایحه‌های چوب صندل، جیر و سدر اطلسی هم حالت شورانگیز و شدیدا زنانه‌ای به نت‌های پایه داده‌اند. البته چیزی که عطر «لووه آورا» را در کنار همه این رایحه‌ها به اوج می‌رساند، رایحه تمشک است که حالتی میوه‌ای هم به آن اضافه می‌کند.

نوع
زنانه
گروه بویایی
شرقی گلی
طبع
گرم
سال تولید
2013
اسانس
ترنج - انگور فرنگی سرخ - فلفل صورتی - برگ بنفشه - رز - زنبق - یاس - نرگس - تمشک - چوب صندل سفید - سدر - چرم
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید