Loading...

لانکوم لا ویه است بله

La Vie Est Belle
برند : لانکوم دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

لانکوم لا ویه است بله خرید آنلاین LANCOME La Vie Est Belle - لانکوم لا ویه است بله محصول سال 2012 بوده و توسط دومنیک روپیون، اولیویه پولژ، آن فلیپو ساخته شده است . از ویژگی های این عطر رایحه گرم آن می باشد و در دسته عطر های گلی میوه ای شیرین قرار می گیرد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #گلی_میوه_ای_شیرین
طبع #گرم
سال تولید #2012
عطار #دومنیک_روپیون #اولیویه_پولژ #آن_فلیپو
اسانس #انگور_فرنگی_سیاه #گلابی #زنبق #یاس #شکوفه_پرتقال #وانیل #دانه_تونکا #پرالین #نعناع_هندی


آری ؛ زندگی زیباست...

عبارت فرانسوی La vie est belle یعنی «زندگی زیباست» و عطر «لا ویه است بله» هم با انتخاب همین شعار شما را به انتخاب راهی به‌سوی خوش‌بختی و شادمانی در زندگی و همچنین الهام‌بخشی به دیگران فرامی‌خواند. همه اینها به ما می‌گوید که زنانگی ناب و شادمانه با غلظتی نیرومند در این عطر زنانه و انرژی‌بخش مجسم شده است.

«لا ویه است بله» رایحه‌ گل‌های زنبق بهاری را با حالت خاکی و زمینی رایحه نعناع هندی آمیخته می‌کند تا ذات سرمستی‌آوری به خود بگیرد. این رایحه‌ها در کنار رایحه دلپذیر رشته شکر و رایحه گرم و هوس‌انگیز وانیل قرار گرفته‌اند. رایحه‌های گل‌فام دیگر مانند یاس رازقی و شکوفه پرتقال تونسی هم این آمیزه جذاب را تکمیل کرده‌اند.

«لا ویه است بله» عطری مدرن و پیچیده است که تجربه‌ای اسپایسی و گرم از رایحه‌های شرقی را در کنار سویه‌های گل‌فام و شیرین دیگر رایحه‌ها برای شما امکان‌پذیر می‌سازد.

بطری این عطر با الهام‌گیری از شاهکارهای آرشیو کمپانی لانکوم حقیقتا نمادی از میراث غنی لانکوم است. درواقع با برداشتی مدرن از بطری عطر «کریستال اسمایل» ‌1949 رویارو هستیم که کار مدیر هنری آن روزگار لانکوم، یعنی آقای جورج دلهوم است. این بطری براساس نگرش آقای آرماند پتیژان (بنیان‌گذار لانکوم) به مفهوم زنانگی و به شکل یک لبخند خلق شده است.

این محصول سال 2012 برند لانکوم را با نام عطریمو برای خود خاطره انگیز کنید.

عطریمو این ادکلن را به شما عزیزان پیشنهاد میکند .

نوع
زنانه
گروه بویایی
گلی میوه ای شیرین
طبع
گرم
سال تولید
2012
عطار
دومنیک روپیون - اولیویه پولژ - آن فلیپو
اسانس
انگور فرنگی سیاه - گلابی - زنبق - یاس - شکوفه پرتقال - وانیل - دانه تونکا - پرالین - نعناع هندی
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید