Loading...

بررسی اجمالی محصول

لالیک سولیل خرید آنلاین LALIQUE Soleil - لالیک سولیل عطری زنانه و خوش بو می باشد که در سال 2019 به بازار عرضه شده است . لالیک سولیل در دسته عطر های گلی میوه ای شیرین قرار می گیرد عطار این عطر بنویست لاپزا، الکساندرا مونت، باربارا زوبلین می باشد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #گلی_میوه_ای_شیرین
سال تولید #2019
عطار #بنویست_لاپزا #الکساندرا_مونت #باربارا_زوبلین
اسانس #هل #بادام #نارنگی_ماندارین #گلابی #یاس #بادام #قهوه #شیر #کارامل #پرالین #چوب_صندل_سفید #مشک


سرچشمه الهام

در زبان فرانسوی Soleil به معنای آفتاب است. عطر «سولیل» نمادی از زنان جذابی است که هر صبح بیدار می‌شوند و آفتاب به آنها سلام می‌کند. زنانی که زیر نور درخشان خورشید به کامل زیبایی می‌رسند. زنانی که بدون هیچ محدودیتی فقط و فقط خودشان هستند. زنانی که هر لحظه را با خلاقیت و نوآوری می‌گذرانند تا قاعده‌های زندگی را از نو وضع کنند. زنانی شاداب و درخشان که همچون تکه‌ای از خورشید بر پهنه این جهان می‌درخشند و جهان درخشش را از آنان می‌گیرد.

ساختار آمیزه‌ای

آمیزه «سولیل» آن‌قدر در نور خورشید غرق شده است که با هر بار بوییدنش انگار خود خورشید را می‌بویید‌! رایحه‌های میوه‌ای و ادویه‌ای آن‌چنان در این عطر می‌درخشند که با هر بار استفاده از «سولیل» صبحی بی‌نظیر را آغاز خواهید کرد. رایحه‌ خوراکی‌های لذید در قلب این عطر جای گرفته‌اند تا حالتی طلایی و گرم همچون پرتوهای خورشید به آن بدهند. بافت ابریشمی گل‌ها و مشک هم هاله‌ای تابناک از جنس زنانگی ناب دورتادور این عطر جذاب تنیده است.

نوع
زنانه
گروه بویایی
گلی میوه ای شیرین
سال تولید
2019
عطار
بنویست لاپزا - الکساندرا مونت - باربارا زوبلین
اسانس
هل - بادام - نارنگی ماندارین - گلابی - یاس - بادام - قهوه - شیر - کارامل - پرالین - چوب صندل سفید - مشک
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید