Loading...

سالواتوره فراگامو سیگنورینا میستریوسا

Signorina Misteriosa
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

سالواتوره فراگامو سیگنورینا میستریوسا خرید آنلاین Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa - سالواتوره فراگامو سیگنورینا میستریوسا عطری زنانه و خوش بو می باشد که در سال 2016 به بازار عرضه شده است . سالواتوره فراگامو سیگنورینا میستریوسا در دسته عطر های شرقی گلی قرار می گیرد طبع آن گرم است. عطار این عطر نیکلاس بیولی، جولیت کاراگیوزوگلاو، صوفی لابه می باشد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #شرقی_گلی
طبع #گرم
سال تولید #2016
عطار #نیکلاس_بیولی #جولیت_کاراگیوزوگلاو #صوفی_لابه
اسانس #بهار_نارنج #توت_سیاه #نرگس #شکوفه_پرتقال #وانیل #نعناع_هندی #دسر_شیر


در فوریه 2016، سالواتوره فراگامو عطر دیگری از مجموعه سیگنورینا به نام سیگنورینا میستروسا را معرفی کرد.  سیگنورینا میستریوسا با رایحه غیرمنتظره و رازآلود خود توانسته مجموعه سیگنورینا را تکمیل نماید.
سالواتوره فراگامو با این مجموعه میخواهد سبکی منحصربفرد، خلاقانه و جسورانه به زنان جوان هدیه کند. هر دختری با این مجموعه می تواند شخصیت های مختلفی به خود بگیرد: پیچیده و جسور مثل سیگنورینا ادو پرفیوم، جذاب و دلربا مثل سیگنورینا الگانزا و رازآلود و غیر قابل پیشبینی مثل سیگنورینا میستریوسا... چون سیگنورینا هر روز شخصیت جدیدی به شما میبخشد. گریس هارتزل میگوید: «زندگی من یک بازی است». او به شکلی خیره کننده قادر است هر سه شخصیت سیگنورینا را به نمایش بگذارد و هر زمان که اراده کرد، آنها را تغییر دهد. اما ذات و ریشه او همواره ثابت باقی میماند.
ترکیبات این عطر توسط سوفی لاب، نیکولاس بیولی و ژولیت کاراگزوغلو ساخته شده است. این عطر مایه ای خنک و تلخ با رایحه شاه توت وحشی و بهارنارنج دارد. شکوفه پرتقال و تکمه نیز رایحه ای شرقی-میوه ای به این عطر میبخشد. نعناع هندی آن را جذابتر میکند و موس وانیل سیاه نیز پایه عطر را تشکیل میدهد.

نوع
زنانه
گروه بویایی
شرقی گلی
طبع
گرم
سال تولید
2016
عطار
نیکلاس بیولی - جولیت کاراگیوزوگلاو - صوفی لابه
اسانس
بهار نارنج - توت سیاه - نرگس - شکوفه پرتقال - وانیل - نعناع هندی - دسر شیر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید