Loading...

سالواتوره فراگامو آمو فراگامو

Amo Ferragamo
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

سالواتوره فراگامو آمو فراگامو خرید آنلاین Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo - سالواتوره فراگامو آمو فراگامو عطری زنانه و خوش بو می باشد که در سال 2018 به بازار عرضه شده است . سالواتوره فراگامو آمو فراگامو در دسته عطر های شرقی گلی قرار می گیرد طبع آن گرم است. عطار این عطر مری سالمگنه می باشد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #شرقی_گلی
طبع #گرم
سال تولید #2018
عطار #مری_سالمگنه
اسانس #انگور_فرنگی_سیاه #رزماری #کامپاری #یاس #چای_میت #ریواس #وانیل #چوب_صندل_سفید #آمبروکسان


ادو پرفیومی روشن و درخشنده که در آن نُت‌های گلی سرخ با خوشی با نُت‌های معطر سرزنده و سایه‌های میوه‌ای لذیذ ترکیب شده و اعتیاد تلخ جسور جدیدی را عرضه می‌کنند.
«امو» که به ایتالیایی یعنی «دوستت دارم»- برای زنان جوان آزاد و رهایی است که آماده هستند تا هر فرصتی که دنیا در اخیارشان می گذارد را بپذیرند. اینها زنانی محترم و جذاب هستند که همانند جایی رفتار می کنند که از آن آمده اند. و حالا  امو فراگامو اجتناب ناپذیر! او فریاد می زند: «من عاشق فراگامو هستم!» امو فراگامو توافقی مدرن و شجاعانه بین اشتیاق و جذابیت است. این عطر با رایحه‌های انفجاری و شهوت برانگیز آغاز می‌شود: نت‌های بالا برگ های انگور فرنگی با رزماری و بیتری ایتالیایی. نت‌های وسط ملایم تر و زنانه تر هستند مانند برگ میت و یاس که در ردیف مخلوط وانیل سفید ، اروماکس و چوب صندل قرار دارند.

نوع
زنانه
گروه بویایی
شرقی گلی
طبع
گرم
سال تولید
2018
عطار
مری سالمگنه
اسانس
انگور فرنگی سیاه - رزماری - کامپاری - یاس - چای میت - ریواس - وانیل - چوب صندل سفید - آمبروکسان
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید