Loading...

بررسی اجمالی محصول

جگوار ویژن خرید آنلاین JAGUAR VISION - جگوار ویژن محصول سال 2010 و در گروه بویایی چوبی معطر جای می‌گیرد. سبک بویی این عطر معتدل و عطار آن آمندین مری می باشد . با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #مردانه
گروه بویایی #چوبی_معطر
طبع #معتدل
سال تولید #2010
عطار #آمندین_مری
اسانس #لیمو_ترش #گریپ_فروت #آناناس #هل #سیب_سرخ #سدر #نعناع_هندی #دانه_تونکا #مشک #کهربا


«جگوار ویژن» براساس برداشتی نوین از ساختارهای چوبی کلاسیک ساخته شده است، درحالی که روح بی‌نقص عطری باکیفیت و جاودانه را هم دارد. این عطر جذاب، مردانه و شدیدا مدرن که سرشتی مرکباتی، چوبی و کهربایی دارد، شما را سریعا بر سر شور و نشاط می‌آورد و انرژی و شادی را در وجود شما برانگیخته می‌کند. نت‌های اولیه را آبشاری خیره‌کننده از رایحه‌های مرکباتی می‌سازد. رایحه‌های گریپ‌فروت و لیموترش به‌واسطه رایحه ادویه‌ای هل به سطحی انرژی‌بخش رسیده‌اند تا نهایتا ساختار بویایی «جگوار ویژن» بتواند شما را سرحال بیاورد. نت‌های میانی هم ظریف اما گرم هستند و با کمک رایحه‌های سدر سفید و نعناع هندی ساخته شده‌اند. این عطر درنهایت به بافتی لوکس در نت‌های پایه می‌رسد که از رایحه‌های عنبر، دانه تونکا، مشک و اقاقیا برزیلی سرچشمه می‌گیرد و سپس به‌واسطه آرومای سیب به سطحی ظریف و خاص از اثربخشی می‌رسد.

روح جاودانگی و بقاء در این محصول جدید برند جگوار دقیقا به چشم میخورد ماندگاری خوب و رایحه ای بسیار مطلوب و به یاد ماندنی از خواص این عطر جذاب است که در سال 2010 وارد بازار شد.

گروه عطریمو تجربه این رایحه را به شما عزیزان توصیه می‌نماید.

نوع
مردانه
گروه بویایی
چوبی معطر
طبع
معتدل
سال تولید
2010
عطار
آمندین مری
اسانس
لیمو ترش - گریپ فروت - آناناس - هل - سیب سرخ - سدر - نعناع هندی - دانه تونکا - مشک - کهربا
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید