Loading...

جویسی کوتور ویوا لا جویسی نویر

Viva La Juicy Noir
برند : جویسی کوتور دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

جویسی کوتور ویوا لا جویسی نویر خرید آنلاین JUICY COUTURE Viva La Juicy Noir - جویسی کوتور ویوا لا جویسی نویر محصول سال 2013 و در گروه بویایی گلی میوه ای شیرین جای می‌گیرد. سبک بویی این عطر معتدل می باشد . با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #گلی_میوه_ای_شیرین
طبع #معتدل
سال تولید #2013
اسانس #میوه_های_جنگلی #نارنگی_ماندارین #پیچ_امین_الدوله #یاس #گاردنیای_یاسمنی #وانیل #چوب_صندل_سفید #کهربا #کارامل


این عطر که برداشتی جذاب از عطر «ویوا لا جویسی» است، برجستگی خاصی به رایحه انواع توت‌ها و خوراکی‌های دلپذیر گوناگون می‌دهد. رایحه‌های پیچ امین‌الدوله و چوب صندل هم لایه‌ای طراوت‌بخش و روح‌نواز به این عطر جذاب اضافه می‌کنند.

«ویوا لا جویسی نویر» که برداشتی جذاب از عطر پُرفروش و محبوب «ویوا لا جویسی» است، همچون نماد همه زنانی می‌درخشد که به شیوه‌ای مرموز سرشتی مخاطره‌آمیز و جادویی دارند؛ ‌زنانی که بدون عذرخواهی و هراس دست به خطر می‌زنند و آنچه می‌خواهند را می‌یابند. «ویوا لا جویسی نویر» اثربخشی خاص و ماندگاری دارد که شما را به این راحتی‌ها رها نمی‌کند.
ویوا لا جویسی نویر محصول سال 2013 شرکت متفاوت جویسی کوتور است. این محصول رایحه‌ای شیرین و چهارفصل دارد که همچون نسخه قبلی با دانه‌های وحشی و نارنگی آغاز می‌شود.
رایحه ویوا لا جویسی نویر یادآور رایحه ویوا لا جویسی است و تغییراتی در آن ایجاد شده است. ظاهر این کار همچون سایر محصولات جویسی کوتور بسیار زیبا و متمایز است و آن را دوست داشتنی تر می‌کند.
 
عطریمو این رایحه جذاب را به شما تقدیم می‌کند.
نوع
زنانه
گروه بویایی
گلی میوه ای شیرین
طبع
معتدل
سال تولید
2013
اسانس
میوه های جنگلی - نارنگی ماندارین - پیچ امین الدوله - یاس - گاردنیای یاسمنی - وانیل - چوب صندل سفید - کهربا - کارامل
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید