Loading...

تیری موگلر ناتی فروتی

Naughty Fruity
برند : تیری موگلر دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

تیری موگلر ناتی فروتی خرید آنلاین Thierry Mugler Naughty Fruity - تیری موگلر ناتی فروتی عطری مردانه - زنانه و خوش بو می باشد که در سال 2019 به بازار عرضه شده است . تیری موگلر ناتی فروتی در دسته عطر های گلی میوه ای قرار می گیرد با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #مردانه #زنانه
گروه بویایی #گلی_میوه_ای
سال تولید #2019
اسانس #آلو #تنباکو


کشف مسیرهای جدید، ترکیب گونه‌ها و ابداع جسورانه ترکیبات غیر محتمل.... 
لس اکسپشن که از مبدع خود، تیری موگلری  الهام می‌گیرد که برای ابداع دنیای خودش از راحتی دست کشیده، تعبیر مجدد عطرهای خانواده بزرگ بویایی، لا بل پرفومیر است تا استثنا باشد.
موگلر با ساختارهای کلاسیک ارتباط داشته و خود را مدیون ترکیبات خلاقانه و جسورانه‌ای می‌داند که ماده سازنده غیر منتظره‌ای را در برمی‌گیرد. معروف ترین مواد با رها شدن از خود، ادغام و ترکیب شدن با دیگری در کلکسیونی مست کننده از عطرهایی با استثنایی‌ترین ویژگی آغاز می‌شود. مهارت بی‌حد وحصر MUGLER.
خانواده عطر فروتی نمادی از مد روز قدیمی و لذت‌های دلپذیر کودکی اثبات بی گناهی بی حد و حصر آن دوران است.
در ناتی فروتی از همه عطرهای میوه ای جدید استفاده شده است که تضادی خوشمزه از عطرها را ارائه می‌کند: آلو قطره طلای گرانبها با چهره ای مختلف ظاهر می‌شود- گاهی گرد، مخملی، آبدار یا ترد و در عین حال با عطر تنباکوی بلوند- که غافلگیر کننده و اعتیادآور است- که این رایحه میوه ای را تحریک می‌کند و به  آن بُعد هیپنوتیزم کننده، چرمی و دودی می‌دهد.
موگلر لس اکسپنشنز- ناتی فروتی در شیشه الهام گرفته از ارت دکو عرضه می‌شود که نشاندهنده لطافت معماری شده و خاص مایسن موگلر است.
 

نوع
مردانه - زنانه
گروه بویایی
گلی میوه ای
سال تولید
2019
اسانس
آلو - تنباکو
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید