Loading...

تیری موگلر الین عود ماجستیو

Alien Oud Majestueux
برند : تیری موگلر دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

تیری موگلر الین عود ماجستیو خرید آنلاین Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - تیری موگلر الین عود ماجستیو عطری زنانه و خوش بو می باشد که در سال 2015 به بازار عرضه شده است . تیری موگلر الین عود ماجستیو در دسته عطر های شرقی چوبی قرار می گیرد طبع آن گرم است. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #شرقی_چوبی
طبع #گرم
سال تولید #2015
اسانس #هل #زعفران #یاس #کشمران #کهربا #عود


تیری موگلر در برابر چالش عرضه این عطر به بازار مقاومت نکرد، عطری که در نام و مواد تشکیل دهنده آن عود فوق العاده ای ابه کار گرفته شده است. در حقیقت انتظار داریم ابتدا بوی عود را در ترکیب مردانه استشمام کنیم که با قهوه، نت‌های چوبی، چرم و ادویه‌های معطر ترکیب شده است اما در  اواسط تابستان 2015 الین خالص را عرضه کرد که به عنوان نسخه بسیار معطر از نسخه اصلی الین محسوب می‌شد. 
همیشه از اصطلاح « آشپزخانه» موگلر  استفاده  می‌کنیم که در آن هر چیزی ممکن است و سالهاست نسخه‌های فوق العاده از تم های اصلی در آنجا ساخته شده است. نسخه های معطر آن حالا واقعا انتظار هواداران بی شمار این عطرها را برآورده می‌کند زیرا صرف نظر از اینکه گاهی اوقات فقط جزییات کوچک مورد شک و تردید قرار می گیرد، کیفیت و ساختار آنها تغییر نکرده است. کلکسیون الین حالا به نسخه‌های دیگری دست یافته است که حاوی DNA نسخه اصلی بوده و از مواد اولیه عربی سنتی استفاده می‌کند. الین عود ماجستیو ابداع دیگری است که می توانیم بگوییم مواد اولیه‌اش ترکیبی از شرق و غرب و تضادهای آنهاست.
حرارت و شهوت ویزگی‌های اصلی این نسخه هستند. نت‌های اصلی این ترکیب با ایجاد هارمونی هل گرم و  اکورد پر زرق وبرق زعفران و ریتم آنها به ارتعاش در می‌آید. در قلب این ترکیبات گل‌های یاس الین معروف در ترکیب با رایحه کشمیری امضایی زیبا از ترکیب اصلی را ارائه می‌دهد که با مزه و عطر عودهای نفیسی احاطه شده که حاصل آن عطری است که پیرامون ترکیب گلی- چوبی می چرخد و رمز و عمق پایه را ایجاد می‌کند. رایحه گلی- چوبی با کهربا قابل لمس ویژگی ترکیب این عطر است.
شیشه جدیدترین الین به شکل ادو تویلت الین و نسخه های محدود تابستانی است که سالهاست ساخته می‌شود. رنگ طلا  و کهربا در رنگین کمان شیشه عطر نشانگر لوکس بودن مواد تشکیل دهنده آن است که بدنه فلاکون را شکل می‌دهد. الین جدید در شیشه فریبنده با تزیینات طلایی و باشکوه ارائه می‌شود تا افسون و انرژی خاصی را القا کند. این عطر در جعبه ای عرضه می‌شود که آیینه‌هایی دارد و از آراستگی و زنانگی الهام می‌گیرد. عطر الین عود ماجستیو در شیشه های 90 میلی لیتری- عرضه شده است.

نوع
زنانه
گروه بویایی
شرقی چوبی
طبع
گرم
سال تولید
2015
اسانس
هل - زعفران - یاس - کشمران - کهربا - عود
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید