Loading...

تق هرمس پرفیوم (تغ دی هغمس پارفوم)

Terre d'Hermes Parfum
برند : هرمس دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

تق هرمس پرفیوم (تغ دی هغمس پارفوم) خرید آنلاین HERMES Terre d'Hermes Parfum - تق هرمس پرفیوم (تغ دی هغمس پارفوم) از عطر هایی با سبک بویی معتدل می باشد که اولین بار در سال 2009 به بازار عرضه شده است. عطار آن ژان کلود النا می باشد و در دسته عطر های چوبی چایپر قرار می گیرد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #مردانه
گروه بویایی #چوبی_چایپر
طبع #معتدل
سال تولید #2009
عطار #ژان_کلود_النا
اسانس #گریپ_فروت #پرتقال #روایح_چوبی #خزه_درخت_بلوط #لوبان


رایحه ای واقعا استثنائی و به معنای کلمه خاص که میتواند روح آسمان را به زمین پیوند بزند، عطری کاملا تک مخصوص همه سلیقه هایی که تا بحال بدنبال محصولی منحصر بفرد، عالی، ماندگارو بسیار شیک بودند، روح جوانی و آزادی و عشق را با تمام وجود به روح انسان پیوند میزند این عطر کاملا خارق العاده نسخه پرفیوم (درصد الکل بسیار پایین)  از شرکت هرمس میباشد که در سال 2008 وارد بازار شد.

«تق هرمس پرفیوم» گرما و چگالی چوب را با نرمی لوبان و درخشش گیاه شیسو آمیخته می‌کند. بطری شیشه‌ای این عطر با طراحی و معماری خاصش در قسمت‌هایی به فلز تبدیل می‌شود، بافتی صیقلی به خودش می‌گیرد و سپس حالتی حکاکی‌شده پیدا می‌کند تا شکل‌وشمایل یک اسپری فلزی دوباره پُرشدنی را پیدا کند. سطحی از بطری هم به‌واسطه پتینه‌کاری حالت درخشان‌تری به خود گرفته است تا ظرافت و شخصیت متفاوتی به بطری این عطر بدهد.

«تق هرمس پرفیوم» این حس را به شما منتقل می‌کند که انگار روی زمین دراز کشیده‌اید، حرکت زمین را لمس می‌کنید و به آسمان‌ها خیره می‌نگرید. این عطر همچون روایتی نمادین از کاوش در جهان ترکیبات خام و دگردیسی آنها شما را به‌سوی خودش جذب می‌کند؛ ‌همچون رمانی که از قدرت کیمیاگری عناصر ناب با شما صحبت می‌کند و میان زمین و آسمان معلق می‌ماند؛ ‌همچون سفری به‌سوی قدرت‌های ناب و شاعرانگی. عطری چوبی و سرشار از نت‌های گیاهی و معدنی.

با معرفی این ادکلن در سایت عطریمو میتوانید با استفاده از آن  روزهای خوبی را داشته باشید .

نوع
مردانه
گروه بویایی
چوبی چایپر
طبع
معتدل
سال تولید
2009
عطار
ژان کلود النا
اسانس
گریپ فروت - پرتقال - روایح چوبی - خزه درخت بلوط - لوبان
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید