Loading...

ایو سن لورن پاریزین ادو تویلت

Parisienne EDT
برند : ایو سن لورن دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

ایو سن لورن پاریزین ادو تویلت خرید آنلاین YVES SAINT LAURENT Parisienne EDT - ایو سن لورن پاریزین ادو تویلت از عطر هایی با سبک بویی معتدل می باشد که اولین بار در سال 2010 به بازار عرضه شده است. عطار آن صوفی لابه، صوفی گروجیسمن می باشد و در دسته عطر های گلی آلدهیدی قرار می گیرد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #گلی_آلدهیدی
طبع #معتدل
سال تولید #2010
عطار #صوفی_لابه #صوفی_گروجیسمن
اسانس #آلدهید #رز #گل_برف #برگ_بنفشه #بنفشه #جیر #مشک


یک سال پس از معرفی پاریزین ادو پرفیوم، ایو سن لورن در ژوئن 2010 پاریزین ادو تویلت را روانه بازار کرده است. پاریزین ادو تویلت با پاگذاشتن در مسیر سوفی لاب و سوفیا گروسمان، از شهوت‌گرایی اسرارآمیز زن پاریسی الهام گرفته است. پاریزین ادو تویلت شخصیت زنانه، گلی و بی‌زمان خود را حفظ می‌کند. نُت‌های بالایی به شکل عجیبی مدرن هستند، با وینیلی که یادآور لاک الکل، کارد و کفش‌های پاشنه بلند است. به غیر از وینیل، نُت‌های بالا شامل آلدهید و رایحه لطیف رز می‌شوند. نُت‌های قلب از گل محمدی، زنبق دره و برگ‌های بنفشه تشکیل شده‌اند. مشک و جیر در پایه، ردی روان و شهوانی بر جا می‌گذارند، در حالی که زنبق تاثیر پودری پیچیده را تضمین می‌کند. این عطر در بطری صورتی با در طلایی عرضه می‌شود که باریک‌تر از پاریزین ادو پرفیوم است. پاریزین ادو تویلت در بطری‌های 50 و 90 میل موجود است. چهره‌ی این نسخه کیت موس است. 
یک سال پس از عرضه پاریزین ادو پرفیوم، شرکت ایو سن لورن نسخه تویلت آن را در سال 2010 عرضه کرد. پاریزین تویلت شباهت زیادی به نسخه پرفیوم داشته و کمی از آن باریکتر است. رایحه نیز فضای مشابهی داشته و یادآور نسخه قبلی است.

پاریزین را با عطریمو برای خود خاطره انگیز کنید.

نوع
زنانه
گروه بویایی
گلی آلدهیدی
طبع
معتدل
سال تولید
2010
عطار
صوفی لابه - صوفی گروجیسمن
اسانس
آلدهید - رز - گل برف - برگ بنفشه - بنفشه - جیر - مشک
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید