Loading...

ایسی میاکه لئو د ایسه پورهوم یوزو (ایسی میاکی یوزو)

L'Eau d'Issey Pour Homme Yuzu
برند : ایسی میاکه دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

ایسی میاکه لئو د ایسه پورهوم یوزو (ایسی میاکی یوزو) خرید آنلاین ISSEY MIYAKE L'Eau d'Issey Pour Homme Yuzu - ایسی میاکه لئو د ایسه پورهوم یوزو (ایسی میاکی یوزو) محصول سال 2014 و در گروه بویایی چوبی آبزی جای می‌گیرد. سبک بویی این عطر خنک می باشد . با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #مردانه
گروه بویایی #چوبی_آبزی
طبع #خنک
سال تولید #2014
اسانس #بالنگ #نارنگی_ماندارین #یوزو #جوز #زنجبیل #خس_خس #سدر


ادکلنی بر پایه رایحه یوزو.

ایسی میاکه پورهوم یوزو جفت مردانه ادکلن ایسی میاکی لوتوس است که به همراه آن توسط برند ایسی میاکی معرفی و روانه بازار شد. این محصول از رایحه‌ای خنک و تازه برخوردار بوده و مناسب استفاده در روزهای گرم سال است.

ادیشن‌های جدید و محدود ایسی میاکه برای تابستان 2014 به پروژه عطرهای Ode to Nature تعلق دارند. این ادیشن‌ها که «لئو د ایسه لوتوس» و «لئو د ایسه پور هوم یوزو» نامیده شده‌اند، درواقع ادیشن‌های تازه‌ای از عطر اصلی «لئو د ایسه 1993» و «لئو د ایسه پور هوم 1994» هستند. سرچشمه رایحه‌های لوتوس (لایه مرابی) و یوزو، سرزمین ژاپن است و طراح این عطر هم به همین سرزمین تعلق دارد. 
«لئو د ایسه پور هوم یوزو» عطری طراوت‌بخش و درخشان است که نت‌های اصلی‌اش را یوزو و رایحه‌های نارنگی ماندارین و دیگر محصولات مرکباتی می‌سازند. رایحه‌های ادویه‌ای زنجبیل و جوز هم در نت‌های میانی قرار می‌گیرند و سپس به نت‌های پایه با رایحه‌های چوبی سدر و خس‌خس می‌رسیم. 

ایسی میاکه لئو د ایسی پورهوم یوزو محصول سال 2014 خانه ادکلن سازی ایسی میاکی را با معرفی عطریمو به خانه ببرید.

نوع
مردانه
گروه بویایی
چوبی آبزی
طبع
خنک
سال تولید
2014
اسانس
بالنگ - نارنگی ماندارین - یوزو - جوز - زنجبیل - خس خس - سدر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید