Loading...

ایسی میاکه لئو دیسی پور

L'Eau d'Issey Pure
برند : ایسی میاکه دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

ایسی میاکه لئو دیسی پور خرید آنلاین ISSEY MIYAKE L'Eau d'Issey Pure - ایسی میاکه لئو دیسی پور محصول سال 2016 بوده و از ویژگی های این عطر رایحه خنک آن می باشد و در دسته عطر های گلی آبزی قرار می گیرد. با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #گلی_آبزی
طبع #خنک
سال تولید #2016
اسانس #آب_دریا #رز #گل_سوسن #یاس #شکوفه_پرتقال #عنبر #چوب_کشمیر


عطر زنانه «لئو دیسی» که محبوبیت زیادی در دهه 1990 میلادی کسب کرد، عطری خالص و ناب همچون چشمه‌های آب است که رایحه آبشارها، گل‌ها و جنگل‌های بهاری را به یکدیگر پیوند می‌زند. ادیشن اصلی این عطر در سال 1992 عرضه شد و در طول همه این سال‌ها ادیشن‌های زیادی به‌دنبالش ارائه شدند. در بهار 2016 بود که ادیشن «لئو دیسی پور» هم به مجموعه متنوع این عطرها پیوست. این عطر جدید به‌عنوان دومین فصل در تاریخ عطرهای «لئو دیسی» معرفی شده است. 
«لئو دیسی پیور» سرشتی آبزی‌ـ‌دریایی دارد، بدون این‌که از رایحه‌های مرکباتی استفاده کرده باشد. ته‌مایه‌های هوس‌انگیز و دلفریب هم طوری در آمیزه این عطر به‌کار رفته‌اند که بوی آب پخش‌شده روی پوست زنانه را تداعی کنند. آمیزه این عطر با آکوردی دریایی شروع می‌شود و در نت‌های میانی گل‌فام به رایحه‌های شکوفه پرتقال، گل رز داماسنا، یاس و سوسن می‌رسد. نت‌های پایه هم سرشتی گرم و مرطوب دارند و از رایحه‌های کهربای خاکستری و رایحه مشک‌فام چوب کشمیر ساخته شده‌اند. 
طراحی ساده بطری هم یادآور قطرات آب است و شباهت خاصی به بطری ادیشن اصلی این عطر دارد. 

نوع
زنانه
گروه بویایی
گلی آبزی
طبع
خنک
سال تولید
2016
اسانس
آب دریا - رز - گل سوسن - یاس - شکوفه پرتقال - عنبر - چوب کشمیر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید