Loading...

ام میکالف مون پارفوم کریستال

Mon Parfum Cristal
برند : ام میکالف دسته بندی : عطر و ادکلن
خرید محصول

بررسی اجمالی محصول

ام میکالف مون پارفوم کریستال خرید آنلاین M. Micallef Mon Parfum Cristal - ام میکالف مون پارفوم کریستال محصول سال 2013 و در گروه بویایی گلی میوه ای شیرین جای می‌گیرد. سبک بویی این عطر گرم و عطار آن ژان کلود استیر می باشد . با بهترین قیمت در فروشگاه آنلاین عطریمو
نوع #زنانه
گروه بویایی #گلی_میوه_ای_شیرین
طبع #گرم
سال تولید #2013
عطار #ژان_کلود_استیر
اسانس #فلفل_صورتی #دارچین #رز #وانیل #مشک #کهربا #تافی


یکی از ایده‌های کلیدی و مهم جفری نجمان (عطرساز مهم کمپانی ام میکالف) این است: عشق،‌ زیباترین سرچشمه الهام ما است. کالکشن «مون پارفوم» (Mon Parfum) نیز دقیقا با همین فلسفه به دست جفری نجمان برای مارتین میکالف خلق شده است؛ کالکشنی که تجسم نابی از زنانگی و اغواگری را به ما هدیه می‌دهد؛ ‌کالکشنی که عطرهای دلپذیر و دلفریبش با ظرافتی وسواسانه در بطری‌های زیبا و اصیل جای گرفته‌اند تا جادویی در دستان زنان هوس‌انگیز باشند.

عطر مون پارفوم کریستال که بطری بلورین و گران‌بهایی دارد، در نت‌های اولیه شما را به جهانی سرشار از رایحه‌های دارچین و فلفل صورتی می‌برد که در ادامه با رایحه‌های مخملین گل‌فام (رایحه گل رز بلغاری و یاس) تکمیل می‌شوند. رایحه‌های وانیل و کارامل نیز طوری با این رایحه‌های گل‌فام ترکیب می‌شوند که هوس‌انگیزی ویژه‌ای به این عطر می‌بخشند. نت‌های پایه هم آمیزه‌ جذابی از کهربا و مشک می‌سازند تا در نهایت عطری بی‌نظیر را در اختیار شما بگذارند.

نوع
زنانه
گروه بویایی
گلی میوه ای شیرین
طبع
گرم
سال تولید
2013
عطار
ژان کلود استیر
اسانس
فلفل صورتی - دارچین - رز - وانیل - مشک - کهربا - تافی
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید