Loading...
جمعه 20 آبان 1401 مدیر عطریمو 173 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه ایو سن لورن لهوم (ایوسان لارن ال هوم)


در سال 2006، شرکت عطرسازی ایو سن لورن که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن ایو سن لورن لهوم (ایوسان لارن ال هوم) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر ایو سن لورن لهوم (ایوسان لارن ال هوم) با نام Yves Saint Laurent L'Homme هم شناخته می شود.
برند ایو سن لورن متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چوبی گلی مُشکی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از دومنیک روپیون، پیر وارنیه، آن فلیپو، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، لیمو ترش، زنجبیل
اسانس میانی عطر: ریحان ، فلفل ، برگ بنفشه ، ادویه جات معطر
اسانس پایه عطر: دانه تونکا ، خس خس ، سدر
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر ایو سن لورن لهوم (ایوسان لارن ال هوم)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
ایو سن لورن لهوم (ایوسان لارن ال هوم)
خرید عطر اینترنتی از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید