Loading...
يكشنبه 16 مرداد 1401 مدیر عطریمو 126 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه لورنزو ویلورسی یربامات


لورنزو ویلورسی یربامات از عطرهای عرضه شده در 2001 است. این عطر مردانه - زنانه را برند لورنزو ویلورسی منتشر کرد. عطر و ادکلن لورنزو ویلورسی یربامات بعد از انتشار در بازار عطر، به سرعت محبوب و در قفسه عطرهای پرفروش عطر و ادکلن قرار گرفت.
عطر و ادکلن مردانه - زنانه لورنزو ویلورسی یربامات ساخت ایتالیا است. لورنزو ویلورسی یربامات - Yerbamate از کنار هم چیده شدن آمیزه های بسیار خوشبو و شیک معطر گیاهی به وجود آمده است. عطرسازان هنرمند و برجسته ای مانند لورنزو ویلورسی بر روی ساخت رایحه خارق العاده عطر کار کردند. در هنر عطرسازی، باید ناب ترین مواد اولیه را در اختیار برترین عطرسازان جهان قرار داد و از آنها خوشبوترین رایحه ها را توقع داشت.
ترکیبات عطر:
اسانس اولیه:
اقاقیای برزیلی ، ترکیبات سبز ، نعناع ، گل یلانگ ، ترخون ، مرکبات ، چای ، علف ، چای میت
اسانس میانی:
اسطوخودوس ، ترکیبات سبز ، چای ، علف ، چای میت، یونجه خشک
اسانس پایانی:
نعناع هندی ، ترکیبات سبز ، خزه درخت بلوط ، خس خس ، صمغ گالبانیوم، لابدانیوم، روایح چوبی، چای ، ادویه جات معطر، روایح پودری

برای خرید آنلاین عطر مردانه - زنانه متنوع از برند های مختلف اصل و اورجینال به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های قیمتی مختلف را مشاهده کنید. برای مشاهده مشخصات کاملتر محصول یا مشاهده قیمت آن بر روی لینک زیر کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید