Loading...
دوشنبه 10 بهمن 1401 مدیر عطریمو 162 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه آلفرد دانهیل ایکس سنتریک


در سال 2001، شرکت عطرسازی دانهیل که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر اصل آلفرد دانهیل ایکس سنتریک را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر آلفرد دانهیل ایکس سنتریک با نام X-Centric هم شناخته می شود.
برند دانهیل متعلق به کشور انگلستان است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چوبی معطر شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از موریس روسل، فرانک ویکل، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترکیبات سبز ، گریپ فروت ، هل ، دارچین ، جوز ، سرو ، سالویا اسکلاریا
اسانس میانی عطر: لاله مردابی، رز ، فریزیا ، سدر
اسانس پایه عطر: مشک ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، عنبر، چوب گایاک
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر آلفرد دانهیل ایکس سنتریک، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
آلفرد دانهیل ایکس سنتریک
خرید آنلاین عطر و ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید