Loading...
يكشنبه 24 مهر 1401 مدیر عطریمو 153 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه جو مالون وود سیج اند سی سالت


در سال 2014، شرکت عطرسازی جو مالون که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن جو مالون وود سیج اند سی سالت را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر جو مالون وود سیج اند سی سالت با نام Wood Sage & Sea Salt هم شناخته می شود.
برند جو مالون متعلق به کشور انگلستان است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر معطر آبزی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از کریستین ناگل، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: سالویا ، گریپ فروت ، جلبک دریایی، گل ختی ، نمک

این عطر مردانه - زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر جو مالون وود سیج اند سی سالت، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
جو مالون وود سیج اند سی سالت
خريد عطر و ادكلن اینترنتی از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید