Loading...
پنجشنبه 14 بهمن 1400 مدیر عطریمو 46 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم


برند تیری موگلر ادکلن اصل تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم را در سال 2010 معرفی کرد. تیری موگلر علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
تیری موگلر کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم - Womanity EDP از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی ساخته شده است. رالف شویگر، شرکت مانه، الکسیس دادیه از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های انجیر ، برگ انجیر ، درخت انجیر، خاویار، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید ادکلن اورجینال زنانه تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
مطالب مرتبط دیگر را بخوانید
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید