Loading...
جمعه 08 مهر 1401 مدیر عطریمو 336 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه فرانک اولیویر وایت تاچ


برند فرانک اولیویر عطر اصل فرانک اولیویر وایت تاچ را به قفسه عطرهای پرفروش خود در سرتاسر دنیا اضافه کرد. فرانک اولیویر علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
فرانک اولیویر کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، فرانک اولیویر وایت تاچ می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. فرانک اولیویر وایت تاچ - White Touch از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های گلی دسته بندی می شود. اورلین گیشارد از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های انگور فرنگی سیاه، نیلوفر آبی ، خربزه ، گلابی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، فریزیا ، بنفشه ، یاس، گیاه درمنه، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، چوب صندل سفید است.
برای خرید عطر اورجینال زنانه فرانک اولیویر وایت تاچ به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید