Loading...
دوشنبه 02 خرداد 1401 مدیر عطریمو 54 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه دسکوارد2 وانت پینک جینجر


در سال 2016، شرکت عطرسازی دسکوارد2 که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر اصل دسکوارد2 وانت پینک جینجر را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر دسکوارد2 وانت پینک جینجر با نام Want Pink Ginger هم شناخته می شود.
برند دسکوارد2 متعلق به کشور کانادا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از اورلین گیشارد، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: نارنگی ماندارین، لیمو ترش، زنجبیل ، فلفل صورتی ، ترگیل
اسانس میانی عطر: بهار نارنج، رز ، گل آفتاب پرست
اسانس پایه عطر: وانیل ، روایح چوبی، چوب عنبر
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر دسکوارد2 وانت پینک جینجر، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
دسکوارد2 وانت پینک جینجر
خرید آنلاین ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید