Loading...
يكشنبه 08 خرداد 1401 مدیر عطریمو 50 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه میلتون لوید ووژ (ووگ)


برند میلتون لوید عطر اصل میلتون لوید ووژ (ووگ) را به قفسه عطرهای پرفروش خود در سرتاسر دنیا اضافه کرد. میلتون لوید علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
میلتون لوید کمپانی ثبت شده در انگلستان است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت انگلستان هستید، میلتون لوید ووژ (ووگ) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. میلتون لوید ووژ (ووگ) - Vogue از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی آلدهیدی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های رز ، یاس، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل بهار نارنج، آلدهید ، گل یلانگ ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، وانیل ، خس خس است.
برای خرید اینترنتی عطر زنانه میلتون لوید ووژ (ووگ) به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید