Loading...
سه شنبه 01 شهریور 1401 مدیر عطریمو 179 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه جیوانچی (جیونچی ) وری ایرسیستیبل ادو پرفیوم زنانه


برند جیونچی عطر اصل جیوانچی (جیونچی ) وری ایرسیستیبل ادو پرفیوم زنانه را در سال 2005 معرفی کرد. جیونچی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
جیونچی کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، جیوانچی (جیونچی ) وری ایرسیستیبل ادو پرفیوم زنانه می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. جیوانچی (جیونچی ) وری ایرسیستیبل ادو پرفیوم زنانه - Very Irresistible Eau de Parfum از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های گلی دسته بندی می شود. دومنیک روپیون، کارلوس بنایم، صوفی لابه از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های سیب ، بادیان ختایی ، گلابی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، گل صدتومانی، مگنولیا ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های وانیل ، رز ، نعناع هندی است.
برای خرید عطر و ادکلن زنانه جیوانچی (جیونچی ) وری ایرسیستیبل ادو پرفیوم زنانه به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید