Loading...
پنجشنبه 19 خرداد 1401 مدیر عطریمو 66 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه آفین اسنس وانیل بنجوین


در سال 2015، برند مطرح آفین اسنس که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر آفین اسنس وانیل بنجوین را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند آفین اسنس متعلق به کشور فرانسه است. برخی آفین اسنس وانیل بنجوین را با نام لاتین Vanille Benjoin می شناسند. آمیزه های شرقی وانیلی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر کرین کاشن است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه دانه تونکا ، لوبان ، وانیل ، سدر ، چرم ، آمبروکسان، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند.
اگر قصد خرید عطر مردانه - زنانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید