Loading...
دوشنبه 14 آذر 1401 مدیر عطریمو 116 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه والنتینو والنتینا پینک (صورتی)


برند والنتینو ادکلن والنتینو والنتینا پینک (صورتی) را در سال 2015 معرفی کرد. والنتینو علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
والنتینو کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، والنتینو والنتینا پینک (صورتی) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. والنتینو والنتینا پینک (صورتی) - Valentina Pink از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای شیرین دسته بندی می شود. دافنه بوژه، فابریس پلگرین از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های مشک ، توت سیاه، توت فرنگی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، گل صدتومانی، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های کهربا، چوب کشمیر ، پرالین است.
برای خرید عطر زنانه والنتینو والنتینا پینک (صورتی) به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید