Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
جمعه 14 آبان 1400 مدیر عطریمو 49 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه والنتینو والنتینا میر اسولوتو


برند والنتینو ادکلن اصل والنتینو والنتینا میر اسولوتو را در سال 2016 معرفی کرد. والنتینو علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
والنتینو کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، والنتینو والنتینا میر اسولوتو می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. والنتینو والنتینا میر اسولوتو - Valentina Myrrh Assoluto از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های شرقی دسته بندی می شود. الیور کرسپ، حمید مراتی کاشانی از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های مشک ، وانیل ، چرم ، یاس، صمغ درختچه مر، گل یلانگ ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید عطر اصل زنانه والنتینو والنتینا میر اسولوتو به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید