Loading...
سه شنبه 11 مرداد 1401 مدیر عطریمو 169 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه جیمی چو اوربان هیرو


برند جیمی چو ادکلن برند جیمی چو اوربان هیرو را در سال 2020 معرفی کرد. جیمی چو علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
جیمی چو کمپانی ثبت شده در انگلستان است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت انگلستان هستید، جیمی چو اوربان هیرو می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. جیمی چو اوربان هیرو - Urban Hero از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چوبی ادویه ای دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های فلفل ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل خس خس ، اقاقیای پالیساندر ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های چرم ، عنبر است.
برای خرید ادکلن اورجینال مردانه جیمی چو اوربان هیرو به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید