Loading...
يكشنبه 24 بهمن 1400 مدیر عطریمو 56 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه سالواتوره فراگامو یومو سالواتوره فراگامو کژوال لایف


سالواتوره فراگامو از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2017، عطر و ادکلن سالواتوره فراگامو یومو سالواتوره فراگامو کژوال لایف را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور ایتالیا عرضه شد، با نام لاتین Uomo Salvatore Ferragamo Casual Life شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای چوبی معطر شناخته می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی استفاده کردند.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی لیمو ترش، هل ، برگ بنفشه ، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های شمعدانی ، قهوه ، آمبروکسان، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های مشک ، سدر ، چوب کشمیر ، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید عطر و ادکلن مردانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی ادکلن اصل مردانه سالواتوره فراگامو یومو سالواتوره فراگامو کژوال لایف از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید