Loading...
چهارشنبه 27 بهمن 1400 مدیر عطریمو 35 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه بنتون یونایتد دریمز من ائم های


برند بنتون عطر بنتون یونایتد دریمز من ائم های را در سال 2015 معرفی کرد. بنتون علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
بنتون کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، بنتون یونایتد دریمز من ائم های می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. بنتون یونایتد دریمز من ائم های - United Dreams Men Aim High از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چوبی آبزی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های لیمو ترش، گریپ فروت ، نارنج، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل سالویا ، نعناع ، شمعدانی ، جوز ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های کهربا، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، خس خس است.
برای خرید ادکلن مردانه بنتون یونایتد دریمز من ائم های به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید