Loading...
شنبه 17 اردیبهشت 1401 مدیر عطریمو 64 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه توس من اسپرت


برند توس عطر و ادکلن توس من اسپرت را در سال 2010 معرفی کرد. توس علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
توس کمپانی ثبت شده در اسپانیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت اسپانیا هستید، توس من اسپرت می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. توس من اسپرت - Tous Man Sport از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چوبی معطر دسته بندی می شود. وینسنت شالر از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های لیمو ترش، آلدهید ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل زنجبیل ، سیب سرخ ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، سدر ، زنجبیل ، چوب کشمیر است.
برای خرید عطر اصل مردانه توس من اسپرت به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید