Loading...
پنجشنبه 30 تیر 1401 مدیر عطریمو 158 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه لاگوست تاچ آف پینک


برند لاگوست ادکلن لاگوست تاچ آف پینک را در سال 2004 معرفی کرد. لاگوست علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
لاگوست کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، لاگوست تاچ آف پینک می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. لاگوست تاچ آف پینک - Touch of Pink از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. دومیتیل برتیه از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های پرتقال، هل ، گشنیز ، هلو ، پرتقال خونی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، هل ، گشنیز ، برگ بنفشه ، تخم هویج ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، چوب صندل سفید ، هل است.
برای خرید ادکلن زنانه لاگوست تاچ آف پینک به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید