Loading...
دوشنبه 03 مرداد 1401 مدیر عطریمو 171 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه فرانک بوکل توباکو


برند فرانک بوکلت عطر و ادکلن فرانک بوکل توباکو را در سال 2014 معرفی کرد. فرانک بوکلت علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
فرانک بوکلت کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، فرانک بوکل توباکو می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. فرانک بوکل توباکو - Tobacco از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های زنجبیل ، تنباکو ، آلو ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل دانه تونکا ، سدر ، ادویه گل میخک ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های لوبان ، وانیل ، خس خس است.
برای خرید اینترنتی عطر مردانه فرانک بوکل توباکو به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید