Loading...
يكشنبه 19 تیر 1401 مدیر عطریمو 165 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه پلیس تو بی د کوئین زنانه


برند پلیس ادکلن اصل پلیس تو بی د کوئین زنانه را در سال 2013 معرفی کرد. پلیس علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
پلیس کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، پلیس تو بی د کوئین زنانه می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. پلیس تو بی د کوئین زنانه - To Be The Queen for women از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های نارنگی ماندارین، پرتقال، برگ درخت نارنج، دانه‌های قرمز ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل بنفشه ، یاس، هلو ، آناناس ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، سدر است.
برای خرید عطر زنانه پلیس تو بی د کوئین زنانه به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید