Loading...
جمعه 12 فروردین 1401 مدیر عطریمو 67 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه آنتونیو باندراس سکرت


در سال 2010، شرکت عطرسازی آنتونیو باندراس که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر آنتونیو باندراس سکرت را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر آنتونیو باندراس سکرت با نام The Secret هم شناخته می شود.
برند آنتونیو باندراس متعلق به کشور ایالات متحده است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی ادویه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از کریستوف رینود، الیزابت ویدال، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: مشک ، نعناع ، چرم ، گریپ فروت ، دارچین ، روایح چوبی، فلفل

این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر آنتونیو باندراس سکرت، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
آنتونیو باندراس سکرت
خرید ادکلن اصل از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید