Loading...
دوشنبه 04 مهر 1401 مدیر عطریمو 273 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه دولچه گابانا دوان کالکتور زنانه (دولچی گبانا د وان کالکتر)


در سال 2014، شرکت عطرسازی دولچه گابانا که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر دولچه گابانا دوان کالکتور زنانه (دولچی گبانا د وان کالکتر) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر دولچه گابانا دوان کالکتور زنانه (دولچی گبانا د وان کالکتر) با نام The One Collector for Women هم شناخته می شود.
برند دولچه گابانا متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. عطاران این عطر خارق العاده، با ترکیب عناصر طبیعی و خاص توانستند به خوبی از پس خلق رایحه خاص و کاملاً انحصاری بر آیند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، نارنگی ماندارین، سرخالو، هلو
اسانس میانی عطر: گل سوسن
اسانس پایه عطر: مشک ، کهربا، وانیل
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر دولچه گابانا دوان کالکتور زنانه (دولچی گبانا د وان کالکتر)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
دولچه گابانا دوان کالکتور زنانه (دولچی گبانا د وان کالکتر)
خرید عطر اصل از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید