Loading...
جمعه 09 دی 1401 مدیر عطریمو 184 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه اتکینسونر د نوپیتال بوکت


در سال 2013، برند مطرح اتکینسونز که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن برند اتکینسونر د نوپیتال بوکت را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند اتکینسونز متعلق به کشور انگلستان است. برخی اتکینسونر د نوپیتال بوکت را با نام لاتین The Nuptial Bouquet می شناسند. آمیزه های گلی چوبی مُشکی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه مشک ، بنفشه ، چوب صندل سفید ، گل برف ، مورد، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند.
اگر قصد خرید اینترنتی عطر و ادکلن زنانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید