Loading...
چهارشنبه 18 خرداد 1401 مدیر عطریمو 10 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه فرانچسکا بیانکی د لاورز تل


در سال 2018، شرکت عطرسازی فرانچسکا بیانکی که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند فرانچسکا بیانکی د لاورز تل را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر فرانچسکا بیانکی د لاورز تل با نام The Lover's Tale هم شناخته می شود.
برند فرانچسکا بیانکی متعلق به کشور هلند است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های چرمی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از فرانچسکا بیانکی، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، گل ابریشم ، آلدهید ، عسل
اسانس میانی عطر: رز ، یاس، گل آفتاب پرست، هلو ، پونه کوهی
اسانس پایه عطر: چرم
این عطر مردانه - زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر فرانچسکا بیانکی د لاورز تل، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
فرانچسکا بیانکی د لاورز تل
خرید عطر و ادکلن آنلاین از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید