Loading...
دوشنبه 02 آبان 1401 مدیر عطریمو 166 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس I (آمواژ اپوس 1)


آمواج از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2010، ادکلن برند آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس I (آمواژ اپوس 1) را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور عمان عرضه شد، با نام لاتین The Library Collection Opus I شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای رایحه های چایپر شناخته می شود. دانیل مولیر، عطار، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی بهره گرفت.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی هل ، آلو ، نارنج، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های رز ، یاس، گل برف ، گل یلانگ ، گل مریم ، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های دانه تونکا ، خس خس ، سدر ، چوب صندل سفید ، چوب گایاک، روایح دودی، پاپیروس ، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید ادکلن اورجینال مردانه - زنانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی عطر اصل مردانه - زنانه آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس I (آمواژ اپوس 1) از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید