Loading...
يكشنبه 13 شهریور 1401 مدیر عطریمو 136 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه برکورت سابورسیو


برند برکورت عطر و ادکلن برکورت سابورسیو را در سال 2016 معرفی کرد. برکورت علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
برکورت کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، برکورت سابورسیو می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. برکورت سابورسیو - Subversif از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های شرقی دسته بندی می شود. امیلی بوژ از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، انجیر ، برگ و جوانه انگور فرنگی، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل خس خس ، چرم ، دارچین ، گل آفتاب پرست، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، نعناع هندی ، عنبر است.
برای خرید ادکلن مردانه - زنانه برکورت سابورسیو به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید