Loading...
سه شنبه 12 مهر 1401 مدیر عطریمو 143 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه الفکتیو استودیو استیل لایف


در سال 2011، برند مطرح الفکتیو استودیو که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن الفکتیو استودیو استیل لایف را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند الفکتیو استودیو متعلق به کشور فرانسه است. برخی الفکتیو استودیو استیل لایف را با نام لاتین Still Life می شناسند. آمیزه های مرکباتی معطر بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر دورا بگریچه آرناو است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه لامی ، فلفل ، فلفل صورتی ، یوزو ، فلفل سیچوان ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی صمغ گالبانیوم، بادیان ختایی ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های کهربا، سدر ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خريد عطر اينترنتي مردانه - زنانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید