Loading...
سه شنبه 24 خرداد 1401 مدیر عطریمو 61 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه کرید اسپرینگ فلور


برند کرید عطر و ادکلن کرید اسپرینگ فلور را در سال 2006 معرفی کرد. کرید علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
کرید کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، کرید اسپرینگ فلور می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. کرید اسپرینگ فلور - Spring Flower از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. اولیویه کرید سیکس جنریشن از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های سیب ، هلو ، خربزه ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، یاس، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، عنبر است.
برای خرید عطر زنانه کرید اسپرینگ فلور به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید