Loading...
پنجشنبه 28 بهمن 1400 مدیر عطریمو 62 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه لالیک اسپایسی الکتروم


برند لالیک ادکلن برند لالیک اسپایسی الکتروم را در سال 2015 معرفی کرد. لالیک علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
لالیک کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، لالیک اسپایسی الکتروم می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. لالیک اسپایسی الکتروم - Spicy Electrum از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. کارین دوبری از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، فریزیا ، گلابی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، چوب صندل سفید ، یاس، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، نعناع هندی ، خس خس است.
برای خرید عطر اصل مردانه - زنانه لالیک اسپایسی الکتروم به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید