Loading...
جمعه 20 اسفند 1400 مدیر عطریمو 68 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه جکس بوگارت سیلور سنت اینتنس


برند جکس بوگارت ادکلن اصل جکس بوگارت سیلور سنت اینتنس را در سال 2009 معرفی کرد. جکس بوگارت علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
جکس بوگارت کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، جکس بوگارت سیلور سنت اینتنس می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. جکس بوگارت سیلور سنت اینتنس - Silver Scent Intense از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی فوژه دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های لیمو ترش، شکوفه پرتقال ، نارنج، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل اسطوخودوس ، شمعدانی ، رزماری ، هل ، گشنیز ، جوز ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، چوب درخت ساج ، خزه درخت بلوط ، خس خس ، عود است.
برای خرید ادکلن اورجینال مردانه جکس بوگارت سیلور سنت اینتنس به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید