Loading...
سه شنبه 15 شهریور 1401 مدیر عطریمو 19 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه پارفومز د مارلی سدبری (پرفیومز مارلی سدبوری)


پارفومز د مارلی از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2015، عطر و ادکلن پارفومز د مارلی سدبری (پرفیومز مارلی سدبوری) را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور فرانسه عرضه شد، با نام لاتین Sedbury شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای چایپر گلی شناخته می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی استفاده کردند.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی ترنج ، اسطوخودوس ، سالویا اسکلاریا، نارنگی، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های زنبق ، یاس، گل مریم ، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های لوبان ، وانیل ، نعناع هندی ، خس خس ، عنبر، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید ادکلن اورجینال زنانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی عطر و ادکلن زنانه پارفومز د مارلی سدبری (پرفیومز مارلی سدبوری) از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید