Loading...
پنجشنبه 03 آذر 1401 مدیر عطریمو 146 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه فراری اسکودریا بلک (اسکودریا مشکی)


برند فراری عطر و ادکلن فراری اسکودریا بلک (اسکودریا مشکی) را در سال 2013 معرفی کرد. فراری علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
فراری کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، فراری اسکودریا بلک (اسکودریا مشکی) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. فراری اسکودریا بلک (اسکودریا مشکی) - Scuderia Ferrari Black از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی معطر فوژه دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، سیب ، لیمو ترش سبز، مرکبات ، آلو ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، یاس، هل ، دارچین ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، وانیل ، سدر است.
برای خرید ادکلن اصل مردانه فراری اسکودریا بلک (اسکودریا مشکی) به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید