Loading...
جمعه 13 اسفند 1400 مدیر عطریمو 75 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل اِ پاریس


برند ژان پل گوتیه ادکلن اصل ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل اِ پاریس را در سال 2019 معرفی کرد. ژان پل گوتیه علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
ژان پل گوتیه کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل اِ پاریس می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل اِ پاریس - Scandal A Paris از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چایپر گلی دسته بندی می شود. دافنه بوژه از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های گلابی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های عسل است.
برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن زنانه ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل اِ پاریس به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید